Latvijas Pasākumu gada balva 2019

Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu arī šogad noteiks labākos Latvijas 2019. gada pasākumus un pasniegs “Pasākumu gada balvas” 28 kategorijās.

Pieteikumus balvai aicināti iesniegt gan LaPPA biedri, gan neatkarīgi producenti un pasākumu rīkotāji. “Pasākumu gada balvai” iespējams pieteikt  dažāda veida pasākumus – publiskus un slēgtus, pilsētās un reģionos notikušos, gan koncertus, festivālus, pilsētas svētkus, uzņēmumu balles, bērnu un sporta pasākumus, zīmolu prezentācijas, kā arī citus nestandarta pasākumus.

 “Pasākumu gada balvas” vīzija ir sekmēt un veicināt pasākumu nozares attīstību Latvijā un apliecināt augsto pasākumu organizēšanas kultūru un kvalitāti.

Balvas mērķis ir izcelt un godināt augstvērtīgu un kvalitatīvu pasākumu organizēšanu, kā arī informēt sabiedrību par pasākumu nozari, tās aktualitātēm un sasniegumiem. "Pasākumu gada balvas” pasniegšana apstiprina nozares kvalitātes un ētikas normu ieviešanu un stiprināšanu, kā arī apliecina godīgas konkurences un sadarbības principus.

“Pasākumu gada balvu”, nozares augstāko profesionālo apbalvojumu par izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā, LaPPA pasniedz kopš 2010. gada.

“Pasākumu gada balvas 2019” pasniegšanas ceremonijas laiks un vieta tiks precizēta.

Pieteikšanāš

Pieteikties "Pasākumu gada balvai 2019" iespējams tikai elektroniski, spiežot uz “Pieteikt pasākumu “Pasākumu gada balvai 2019” un aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikuma anketā jāapraksta pasākuma rīkošanas mērķis, tā idejas unikalitāte, tehniskie risinājumi un izmantotās inovācijas, kā arī pasākuma rezultāts.  Papildus pasākuma aprakstam gaidīsim arī pasākumu prezentācijas, fotogrāfijas un video, kas var sniegt plašāku ieskatu pasākuma norisē.

Iesniegtie materiāli tiks izmantoti pieteikumu vērtēšanā un var tikt izmantoti “Pasākumu gada balvas 2019” pasniegšanas ceremonijā, tāpēc lūgums norādīt fotogrāfiju un video materiālu autorus. Gadījumos, ja nevēlaties, lai iesniegtie materiāli tiktu publiskoti, lūdzam to norādīt.

Pieteikumi tiks pieņemti līdz 30.jūnijam ieskaitot. 

Vairāk informācijas par "Pasākumu gada balvai 2019" un vērtēšanas kritērijus jūs atradīsiet “Pasākumu gada balvas 2019” nolikumā.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt uz gadabalva@3k.lv vai zvanīt  +371 28348712.

"Pasākumu gada balvas 2019" nolikums Pieteikt pasākumu "Pasākumu gada balvai"