Par “Pasākumu gada balvu"

Biedrība “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju noteiks labākos Latvijas 2018. gada pasākumus. Pieteikumus balvai producenti var iesniegt jau šobrīd, bet “Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija kopā ar ikgadējo nozares “Pasākumu forumu” 19.-22. martā norisināsies “Lielajā dzintarā” Liepājā.

“Pasākumu gada balvas” vīzija ir sekmēt un veicināt pasākumu nozares attīstību Latvijā un apliecināt augsto pasākumu organizēšanas kultūru un kvalitāti. Balvas mērķis ir izcelt un godināt augstvērtīgu un kvalitatīvu pasākumu organizēšanu, kā arī informēt sabiedrību par pasākumu nozari, tās aktualitātēm un sasniegumiem.

“Pasākumu gada balvai” pieteikto pasākumu vidū atrodami koncerti, festivāli, turnejas, kā arī uzņēmumu balles, motivējošie, bērnu un publiskie pasākumi, sporta notikumi un arī dažādi nestandarta pasākumi, kas norisinājušies gan Rīgā, gan citur Latvijā.

“Pasākumu gada balvu”, nozares augstāko profesionālo apbalvojumu par izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā, LaPPA pasniedz kopš 2010. gada. "Pasākumu gada balva" palīdz izcelt labākos Latvijas oriģinālpasākumus un notikumus, augstvērtīgas radošās idejas un vienreizējus tehniskos risinājumus, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Balvai savus pasākumus var pieteikt jebkurš Latvijas pasākumu producents.

Pasākumu pieteikšana un vērtēšana

Pieteikties "LaPPA gada balvai 2018" iespējams šajā mājaslapā zemāk - pasākumus 33 kategorijās varēs pieteikt līdz 25. februārim. Balvas nominanti tiks izziņoti 14. martā, bet ‘’LaPPA pasākumu gada balvas 2018’’ svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 21. martā koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājā.

Lai nodrošinātu balvas objektivitāti, viens pasākums nevar tikt iesniegts vairāk kā 2 (divās) nominācijās, un katrs pasākumu rīkotājs nedrīkst iesniegt vairāk par 2 (diviem) pasākumiem katrā nominācijā.

Balvai iesniegtos pasākumus vērtēs profesionāļu žūrija - LaPPA biedru pārstāvji. Vērtēšanas kritēriji būs pasākuma ideja, realizācija un tehniskais izpildījums, kā arī pasākuma rezultāti un uzstādīto mērķu sasniegšana.

Latvijas simtgades svinību notikumi

Izvērtējot 2018. gada pasākumu klāstu, LaPPA sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Latvijas valsts simtgades biroju ir nolēmuši šogad konkursā iekļaut piecas jaunas nominācijas, kas veltītas Latvijas simtgades svinību notikumiem. Simtgades labākie, spilgtākie un veiksmīgākie pasākumi tiks noteikti katrā reģionā - pasākumu rīkotāji aicināti pieteikt “Pasākumu gada balvai” savus rīkotos pasākumus Kurzemē, Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Rīgā.

Instrukcijas materiālu sagatavošanai:

1) Pieteikuma anketa.

Pieteikuma anketa ir obligāta ikvienam pieteikumam. Elektroniskās anketas atbildēm jāsaskan ar vērtēšanas tabulā norādītajiem kritērijiem. Īsas, strukturētas un kodolīgas atbildes par to, kāpēc pasākums ir izcils un labākais katrā konkrētajā nominācijā, ļaus žūrijai precizāk vērtēt iesniegtos pasākumus.

2) Pievienotie faili - prezentācija

Prezentācija ir nozīmīga daļa pasākuma pieteikšanai, taču tā nav obligāta. Ja redzat, ka labāk varat pastāstīt par iesniedzamo pasākumu prezentācijā - lūdzu pievienojiet to. Lūdzam ievērot prezentācijas ierobežojumus (tikai PDF formātā, līdz 25 slaidiem, līdz 20MB). Lūdzu rēķinieties, ka Jūsu prezentācijas fragmenti var tikt izmantoti “Pasākumu gada balvas" ceremonijā un publicitātē, ja ir apsvērumi, kāpēc tas nav iespējams - lūdzam to nepārprotami norādīt.

3) Pievienote faili - foto attēli

Foto attēli sniedz priekšstatu par pasākuma realizāciju. Viens fotoattēls ir obligāta prasība balvas publicitātes nodrošināšanai (formāts JPG, vismaz 2000 pix platumā). Ja vēlaties, varat pievienojiet vairākas bildes. Lūdzu rēķinieties, ka Jūsu fotoattēli tiks izmantoti “Pasākumu gada balvas" ceremonijā un publicitātē - lūdzu norādiet autoru!

4) Pievienotie faili - video linki

Ja esat sagatavojuši video par piesakāmo pasākumu - lūdzu ievietojiet anketā saiti uz straumēšanas servisu, kur jūsu video ir apskatāms. Ja tas nav iespējams, varat arī pievienot video failu (līdz 100mb), taču ņemiet vērā, ka tas apgrūtinās projekta vērtēšanu. Lūdzu ievērojiet garuma ierobežojumu (līdz 4 min). Lūdzu rēķinieties, ka Jūsu video faili var tikt izmantoti “Pasākumu gada balvas" ceremonijā un publicitātē - lūdzu norādiet autoru!

5) Pievienotie faili - citi faili

Jūs brīvi pēc saviem ieskatiem varat pievienot citus failus, kas parāda kāda kritērija sasniegšanu un pasākuma izcilību, taču lūgums ir ievērto samērību failu izmēros un paplašinājumos (milzīgi faili vai profesionālo programmu faili var netikt izmantoti vērtēšanā). Jūsu mērķis ir sniegt visplašāko informāciju par jūsu pasākuma izcilību un unikalitāti, taču, lūdzu, dariet to saprātīgā veidā!

Kontaktinformācija:

info@pasakumi.lv
+371 26551248

"Pasākumu gada balvas 2018" nolikums Pieteikt pasākumu "Pasākumu gada balvai"Reklāma